SAROT TERMAL COUNTRY
 
   

   SAROT TERMAL
SAROT COUNTRY, SAĞLIKLI VE EĞLENCELİ BİR TATİLİN BİR TATİLİN KAPILARINI AÇIYOR…
İstanbul'a 200 km. uzaklıkta Batı Karadeniz'in başlangıcında açılan SAROT TERMAL VADİ projesinin ilavesi olarak inşa edilen SAROT COUNTRY;  Sağlık imkanlarını eğlence alternatifleri ile birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor.
Sarot country
İnanılmaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği,uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 185 adet villadan oluşan SAROT COUNTRY de tüm villalar 2 oda, 1 salon olup, 100 m2 büyüklüğe sahiptir.Her Villa'nın kendine özel kapalı havuzu vardır.Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olmak yolunda ilerleyen SAROT GROUP CORPORATION; Size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Yaz ve kış şartları düşünülerek villalar ve havuzlar arasında oluşturulan kapalı geçişler ile bir ilke imza atan SAROT TERMAL in bünyesinde bulundurduğu alışveriş merkezleri ve sinemalar gibi aktiviteler sayesinde hem konuklarının kent yaşamı ile olan bağlarını koparmıyor hemde tatillerini renklendiriyor.
Sarot country
Sağlıkla Tatilin Birleştiği Nokta Sarot Termal…
İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal sularda sağlıklı bir yaşama ulaşmak çok kolay. 70c'lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su, SAROT TERMAL 'in hem ısınmasında kullanılmakta, hemde termal havuzlara verilmektedir.Şifalı sular sağlıklı insanların bağışıklık sistemlerini güçlendirmesinin yanı sıra belirli hastalıkların tedavisinde de uzmanlar  tarafından önerilmektedir. SAROT TERMAL sağlık merkezinde uzman doktorlar kontrolünde uygulanmaya başlanan kaplıca tedavisinin iyileştirici etki gösterdiği rahatsızlıklar arasında eklemlerin iltihapsız rahatsızlıkları,yaşlılık romatizması olarak adlandırılan Osteoartrit, doku harabiyeti nedeniyle oluşan romatizmal hastalıkların yanı sıra kronik bronşit, alerjik üst solunum yolları gibi solunum sistemi hastalıkları da bulunmaktadır. Siroz başlangıcında, karaciğer iltihabında, safra kesesi hastalıklarında olumlu sonuçlar alınan kaplıca tedavisi aynı zamanda kronik sistit, kronik böbrek taşları, fonksiyonel  yetmezlik gibi böbrek idrar yolları hastalıklarından şikayeti olan hastalara da fayda sağlar. Kadın doğum hastalıkları, sedef, akne,egzama gibi cilt hastalıkları, mide rahatsızlıkları, şeker hastalığı (diyabet) , şişmanlık  obezite, gut, karaciğer yetmezliği ve nörolojik hastalıkların tedavi sürecinde önerilen termal suları belirtilen rahatsızlıkların dışında uykusuzluk, stres, yorgunluk gibi kent yaşamının getirdiği olumsuz etkilere karşı iyi bir çözümdür.
Sarot country
Sarot SPA Kür Merkezi Etkinlikleri
Sarot country Medikal  Center
Aromaterapi Sarot country
Hidroterapi Sarot country
Ozonterapi Sarot country
Mezoterapi Sarot country
Kolon Hidroterapi Sarot country
Matrix Ritm Tedavisi Sarot country
Yosun Tedavisi Sarot country
Peeling Sarot country
Lazer Epilasyon Sarot country
Masaj Sarot country
Pampuri El Ayak Bakımı Sarot country
Geriatri Merkezi Sarot country
Akupunktur Merkezi Sarot country
Fitnes Sarot country
Pilates Sarot country
Aerobik Sarot country
Step Sarot country
Sarot country 2 Adet Kür Merkezi
2 Adet Futbol Sahası
2 Adet Cep Sineması
8 Adet Kapalı Yüzme Havuzu
4 Adet Açık Yüzme Havuzu
6 Adet Buhar Odası
2 Adet Konferans Salonu
4 Adet Kapalı Termal Havuz
6 Adet Sauna
2 Adet Tenis Kortu
20 Adet Aile Havuzu özel
1 Adet Alışveriş Merkezi
4 Adet Kar Çeşmesi
1 Adet Disneyland
Atv Kiralama
10 Adet Macera Duşu
2 Adet Aroma Terapi Merkezi
1 Adet İnternet  Cafe
4 Adet Fitness Center
4 Adet Çamur Terapi Merkezi
2 Adet Beauty Center
Açık Kapalı Restaurantlar
4 Adet Türk Hamamı
Mescid

SAROT COUNTRY MÜSTAKİL VİLLA
SAROT COUNTRY VİLLA İÇİNDE HAVUZ
SAROT COUNTRY DAİRE PLANI
SAROT COUNTRY DAİRELERİ
DANIŞMA HATT I : 0212 540 16 16 - 0554 587  61 67      DANIŞMA HATT I : 0212 540 16 16 - 0554 587 61 67